O MNIE

Cześć, nazywam się Arkadiusz Modliński w chwili obecnej jestem szczęśliwym przedsiębiorcą we własnej firmie FOTOGRAF ARKADIUSZ MODLIŃSKI. Zajmuje się fotografią okolicznościową tj ślub, wesele, chrzest, komunia, sesje narzeczeńskie itd. Więcej informacji przeczytasz w dziale o mnie.

Wszystkich przyszłych rodziców zapraszam serdecznie do wykonania sesji brzuszkowej. Zdjęcia z brzuszkiem są świetną pamiątką na całe życie. Jeżeli się jeszcze zastanawiasz to zadzwoń. Zdjęcia możemy wykonać u mnie w mini studiu lub na życzenie rodziców mogę przyjechać wykonać do Waszego domu (doliczony koszt dojazdu).

Jakie to mogą być zdjęcia? Każde wszystko zależy od Was od Waszego gustu, mogą b yć to skromne zdjęcia z brzuszkiem zakrytym bądź odkrytym mogą być to zdjęcia z dodatkowymi gadżetami - wszystko zależy od Was, jeżeli się zastanawiacie zadzwońcie postaram się doradzić. 

Oto kilka zdjęć z sesji brzuszkowej Olgi, Pawła i ich małej córeczki Anieli.

wydrukowanych zdjęć

wykonanych fotoreportaży

tyś. zrobionych zdjęć

Spotkajmy się przy kawie

Dobre zdjęcie umie powiedzieć więcej niż wiele słów. Jednak bardzo ważne dla mnie jako Waszego przyszłego FOTOGRAFA jest spotkanie, rozmowa na żywo oraz możliwość poznania się. Spotkajmy się na kawie, herbacie porozmawiajmy o Waszym ważnym dniu, poznajmy się.