O MNIE

Cześć, nazywam się Arkadiusz Modliński w chwili obecnej jestem szczęśliwym przedsiębiorcą we własnej firmie FOTOGRAF ARKADIUSZ MODLIŃSKI. Zajmuje się fotografią okolicznościową tj ślub, wesele, chrzest, komunia, sesje narzeczeńskie itd. Więcej informacji przeczytasz w dziale o mnie.

Dobre zdjęcia są cudowną pamiątką. Bardzo ważne jest jednak aby te zdjęcia móc jak najczęściej oglądać. W mojej ofercie znajdą Państwo wspaniałe fotoobrazy wykonane na płótnie na drewnianej solidnej ramce. Taki fotobraz można wykorzystać jako świetny prezent na różne okoliczności. Na poniższych zdjęciach fotoobraz z okazji dnia babci i dziadka. Taki fotoobraz będzie również świetną okazją do wykonania zdjęć rodzinnych i powieszenia w swoim domu, lub dobrym prezentem Ślubnym jako podziękowanie dla rodziców.wydrukowanych zdjęć

wykonanych fotoreportaży

tyś. zrobionych zdjęć

Spotkajmy się przy kawie

Dobre zdjęcie umie powiedzieć więcej niż wiele słów. Jednak bardzo ważne dla mnie jako Waszego przyszłego FOTOGRAFA jest spotkanie, rozmowa na żywo oraz możliwość poznania się. Spotkajmy się na kawie, herbacie porozmawiajmy o Waszym ważnym dniu, poznajmy się.