Fotograf Arkadiusz ModlińskiCześć nazywam się Arkadiusz Modliński. To jest moja strona internetowa, która przybliży Wam wstępnie moją osobę.


Praca

Pod koniec 2015 roku założyłem własną firmę pod nazwą "Fotograf Arkadiusz Modliński". Chcę robić dla Was zdjęcia z ważnych chwil w Waszym życiu. Główną moją działalnością jest fotografia, jednak zajmuję się także video oraz grafiką.


Fotografuję

Fotografowaniem zajmuję się od 2003 roku.  Tą pasją zaraziłem się od mojego taty, który w swoim czasie miał własną ciemnię fotograficzną i pomógł mi w tej dziedzinie stawiać pierwsze kroki.

 

Redaguję

Redaguję treści na profile portali społecznościowych oraz portale sportowe, nie tylko pod względem graficznym ale też merytorycznym przygotowując opisy, zestawienia, wywiady i artykuły.

 

Podróżuję

Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wyprawa może być zaplanowana z mapą w ręku lub też zupełnie spontaniczna, bez konkretnego planu . Świat jest piękny, dlatego uważam, że fajnie w życiu  zobaczyć chociaż jego część. Czasami warto zejść ze szlaku i iść własną drogą, aby zobaczyć coś nieoczywistego, nie zawsze widocznego dla innych, co pozwala w trochę innym świetle patrzeć na świat.

 

Aktywnie

Uwielbiam sport od małego. Kiedy w TV obejrzałem pierwszy mecz piłkarski, tata musiał zapisać mnie do szkółki GKS gdzie w wieku 8 lat zacząłem regularnie kopać piłkę. Obecnie hobbystycznie gram w lokalnej drużynie na poziomie amatorskim, uwielbiam też snowboard a także jego letnią odmianę - freeboard. Lubię też biegać i chodzić na siłownię.

 

Marzenie

Chciałbym skoczyć ze spadochronem.

 

Ja

Mieszkam i pracuję w Bełchatowie, niewielkiej miejscowości w centrum Polski. Mam cudowną córeczkę Hanię która jest moim największym skarbem i wspaniałą narzeczoną Paulinę, która jest dla mnie dużym wsparciem.

 

Fotograf Arkadiusz Modliński

ul. Wojska Polskiego 23a (II piętro)
97-400 Bełchatów
NIP: 769-207-47-09
Regon: 363182327